Analityk Top Bitcoin: COVID19 Zabił BTC’s Bull Run

W swojej ostatniej analizie Willy Woo stwierdził, że Koronawirus zatrzymał bieg byków Bitcoina.

Weteran analityk Bitcoin, Willy Woo, stwierdził, że efekty ekonomiczne COVID19 zatrzymały bieg byków BTC przed i po połowie.
Woo jest jednak optymistą, że jesteśmy blisko kolejnego przejazdu byków.
Im dłużej trwa start Bitcoina w sezonie byczym, tym większe jest prawdopodobieństwo, że wyznaczy on wyższą cenę szczytową.

Weteran analityk Bitcoin, Willy Woo, potwierdził, że globalne rozprzestrzenianie się Coronavirusa i ekonomiczny wpływ blokad, które nastąpiły po nim, były głównym powodem, dla którego bieg byków Bitcoin’a z powodu zmniejszenia o połowę został zatrzymany martwy na swoich torach.

W trzyczęściowym wątku twitter, Pan Woo wyjaśnił, że COVID19 prawdopodobnie zabił partię dla Bitcoin Profit. Jednak w swojej analizie doszedł do wniosku, że jesteśmy blisko kolejnego biegu byków Bitcoinów z prawdopodobnie kolejny miesiąc, aż oficjalnie rozpocznie się. Poniżej znajduje się pierwszy tweet w jego trzyczęściowym wątku.

To jest nowy model, nad którym pracuję. Wybiera początek eksplozji byków.

1) Bitcoin przygotowywał się do biegu byków, dopóki biały łabędź COVID nie zabił partii.

2) Ten model sugeruje, że jesteśmy blisko kolejnego biegu byków. Może jeszcze jeden miesiąc.

Longer Bitcoin’s Bull Run Takes, Higher the Chance of a Peak Price
Reklama

Willy Woo dalej postulować, że może to być dobre dla Bitcoin’s bull run mieć najpierw fazy konsolidacji i akumulacji. Im dłużej trwało ponowne rozpoczęcie nowej runu byków BTC, tym większe prawdopodobieństwo wyższej ceny szczytowej.

Im dłużej rynek byka się kończy, tym wyższa jest cena szczytowa (model Top Cap). Długie boczne pasmo akumulacji jest ostatecznie dobrą rzeczą.

Więcej bocznej akumulacji dla Bitcoin
Dalsze sprawdzanie dziennego wykresu Bitcoin, można stwierdzić, że BTC oscyluje teraz między 9.000$ i 9.150$ obszaru wsparcia w kierunku weekendu. Wraz z wygaśnięciem kontraktów terminowych na Bitcoin CME i opcji Deribit z czerwca teraz w przeszłości, w przyszłym tygodniu otwiera drzwi do nowego miesiąca lipca, który może przynieść nowy zestaw korzystnych warunków rynkowych dla BTC.

Jednakże, jak zauważył Willy Woo w swojej analizie, wszelkie negatywne wiadomości w odniesieniu do globalnego spreadu COVID19 będą miały negatywny wpływ na Bitcoin, jak wcześniej omówiono.

Author: admin